JRT RIKI > Zprávy > Článek

Leden 2011

29.01.2011 autor Fojtíková Lenka (6 komentářů)

...

Ahoj, vím, že jsem se tady celou zimu neukázala, ale je pravda že taky nebylo nic zajímavého, co bych sem napsala. Tento týden jsme s Rikim začaly zase trénovat. Co se týče agility, byla jsem velice spokojená, trénovali jsme především zóny a náběhy na skoky.  Stopy, tak stopám jsme se jako jediným věnovali i přes zimu, stopovali jsme asi 100 krokové s dvěma předměty, předměty nechtěl moc zaléhávat spíš si jen tak přilehl :D, jelikož sníh je studený. Poslušnost byla jen krátká, chůze, přivolání a obraty můžete se kouknout Tady. Fotografie naleznete Zde. Jinak fotky o které jsem se pokošela doma, najdete pod článkem a ve fotogalerii + fotografie Dennyska :).

Zpět

Přidat komentář

Komentoval(a) write my college paper for me | 03.02.2018
If your dog gets a life-threatening illness, that would have been avoided by just getting a shot. But it is the most loyal animal of the world.
Komentoval(a) do my coursework | 16.03.2018
This puppy looks so much like Milo of mask, what a cute little adorable puppy, really want to pet one of those its something which would really keep me on toe, I so want this dog man can anyone give me this for free.
Komentoval(a) Do my Assignment UK | 19.03.2018
There are a few levels of dog shows that you can enter however some will be more suited to new exhibitors than others, read on to discover more about each kind of show.
Komentoval(a) storspelare | 06.06.2018
This content is written very well. Your use of formatting when making your points makes your observations very clear and easy to understand. Thank you.
Komentoval(a) iq option | 10.06.2018
I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. Really its great article. Keep it up.
Komentoval(a) hopa | 13.06.2018
When I begin to compose this article I simply sit and I center a minute to check whether I'm in
*
*
Sečtěte 1 a 2.*