JRT RIKI > Zprávy > Článek

Návrat + přírustek

06.09.2010 autor Fojtíková Lenka (4 komentářů)

Riki a Denny
Ahojkii .. tak jsem zase zpátky u webových stránek .. nechala jsem i pozměnit vzhled těchto stránek na modrou barvu .. ale teť zpět k novému přírustku je to Jokšírský teriér, starý 9 týdnů s rošťáckým jménem Denny .. ale není tak uplně můj je pro moji babičku která v sobotu 11.září slaví své 60 narozeniny a dostane Dennyho jako dáreček .. tak zítra napíšu znova protože se chystám na cvičák si něco málo zaöpáknout z poslušnosti .. tak ahoj a doufám že se jokšírek líbí :)

Zpět

Přidat komentář

Excellent website I have to say one thing and that is you should make some video tutorial upon how to train you pet or teach.
Komentoval(a) Online Assignment Writing Help | 19.06.2018
Great Info! I Recently Came Across Your Blog And Have Been Reading Along. I Thought I Would Leave My First Comment. I Don’t Know What To Say Except That I Have
Komentoval(a) Accounting Term Paper Help | 19.06.2018
Hi Buddy, Your Blog' S Design Is Simple And Clean And I Like It. Your Blog Posts About Online Writing Help Are Superb. Please Keep Them Coming. Greets!
Komentoval(a) Family Law | 24.07.2018
Incredible Information sharing .. I am exceptionally glad to peruse this article .. much obliged for giving us experience info.Fantastic pleasant. I value this post.
*
*
Sečtěte 7 a 1.*